Działamy na obszarze powiatu krośnieńskiego i sanockiego swoim zakresem obejmując m.in. firmy z miejscowości Sieniawa, Besko, Rymanów, Krosno i Sanok. Zdobyte doświadczenie zawodowe ma służyć coraz to większemu gronu przedsiębiorców pragnących rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej. Podążając za oczekiwaniami Klientów oferujemy nie tylko podstawowe czynności księgowe, ale również szereg działań wspierających dynamikę rozwoju biznesu. Jednym z założeń naszego biura jest wysoka jakość usług w przystępnej cenie.

Naszym priorytetem jest nieustanny rozwój ukierunkowany na podnoszenie kompetencji poprzez korzystanie z najnowszych publikacji, kursów i szkoleń.

Charakterystyczną cechą naszej działalności jest bezpieczeństwo przechowywania i przetwarzania danych naszych Klientów. Są one bowiem na bieżąco zabezpieczane na serwerze stale administrowanym przez zaufanego partnera. Dodatkowe bezpieczeństwo danych cyfrowych gwarantują cykliczne kopie bezpieczeństwa. Nasze wewnętrzne procedury pozwalają na ujawnianie informacji na temat prowadzonej działalności jedynie wyznaczonym osobom. Ponadto posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczonych usług, które we właściwy sposób zabezpiecza interesy naszych Klientów.